Naše nabídkaNaše nabídka

MENU UŽIVATELEMENU UŽIVATELE


Rekondiční cvičení

Cvičení na rekondičních stolech je revoluční nadčasová metoda cvičení, štíhlení, upevnění svalů a zároveň rehabilitace není omezena věkem. 

Efekt jedné cvičební hodiny odpovídá až dvěma hodinám v posilovně nebo 2 hodinám cvičení na zemi, bez potu a únavy.

Rehabilitační účinky cvičení oceníte zejména pokud máte problémy s pohybovým ústrojím (klouby, kyčle, horní a dolní končetiny, páteř), případně trpíte srdečními a oběhovými problémy, máte astma, problémy s křečovými žilami, vodnatelností, nebo nadváhou, je motorizovaná gymnastika pro Vás.

Naše klientky potvrzují, že vedle zlepšení fyzické kondice je výrazný účinek na psychickou vyrovnanost a vzrůst sebevědomí. S úlevou si zacvičí také astmatičky, ženy po endoprotézách a infarktech. Rovněž je zajímavý vliv na ženy, které nemohou otěhotnět. Výrazným posílením pánevního dna se již několika z nich toto podařilo. Aby bylo cvičení efektivní je třeba s každým stolem spolupracovat, např. zatahovat břišní či hýžďové svaly, tlačit končetiny v různých intervalech do stran, správně dýchat apod. Není pravdou, jak si řada lidí myslí, že budete pouze ležet! I pro ženy se zdravotními problémy máme připraveny alternativní způsoby cvičení!

Pro koho je cvičení vhodné: Zvláště pro ženy, které chtějí v krátkém čase zpevnit a zeštíhlit svou postavu nebo si zlepšit svůj zdravotní stav. Doporučuje se pro ženy, které mají potíže s artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), při bolestech v zádech (krční a bederní páteř), pro astmatičky, při poruchách srdce a krevního oběhu, při křečových žilách, vodnatosti a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

V Našem studiu je pro Vás připraveno 7 rekondičních stolů poháněných elektromotorem.

Sestava 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí cvičení atraktivní pro všechny věkové skupiny, včetně klientů se zdravotními obtížemi a nadváhou.

Postupně přecházíte z jednoho stolu na druhý. Na každém stole budete 8 minut a postupně procvičíte svaly celého těla. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách.

Potřebujete dlouhé tepláky, tričko, ponožky a ručník pod hlavu. Na hodiny se objednáváte a můžete si vybrat takový čas během dne, který zrovna Vám vyhovuje. Nemusíte se obávat selhání, na první hodině je třeba používat zařízení pasivním způsobem a uvidíte sama, jak rychle si cvičení osvojíte. Pro dosažení maximálních výsledků je třeba docházet minimálně 2x týdně, nejlépe po dobu 6-ti týdnů.

 


Posilovač břicha a boků

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.


Zeštíhlovač boků a břicha

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.


Zeštíhlovač pasu

Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.


Posilovač břicha

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.


Posilovač nohou

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolení klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.


Posilovač horní části
těla

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.


Cirkulátor – veslice

Veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. Cirkulátor – zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxických látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.

Návštěvnost
 Týden 626 
 Včera 66 
 Dnes 71 
 Celkem 374089 
2016 © PiDi Soft |  Mapa stránek  |  Odkazy