Naše nabídkaNaše nabídka

MENU UŽIVATELEMENU UŽIVATELE


Reflexní terapie lymfatického systému

Jedná se o součast reflexní terapie, což je péče o tělo a lidskou psychiku prostřednictvím reflexních ploch těla, zvláště na chodidlech.

Na chodidlech je zobrazena dokonalá mapa lidského těla. Pravé a levé chodidlo, zobrazují odpovídající poloviny lidského těla. Takto můžeme přes plosky nohou působit na celé tělo.

Reflexologii můžeme využít při potížích chronického rázu, ale nejvíce ji využijeme při akutních problémech. Úraz na chodidle ovlivnuje negativně tělo a úraz na těle se zpětně projevuje na chodidle.

Stimulace lymfatického systému přes plosky chodidel je terapie, která navazuje na obecné zásady reflexologie( u nás zvláště Ing.Jiří Janča, Ing. Julius Pataky), manuální lymfodrenáž ( u nás MUDR.Miroslav Bechyně, CSc.) a lymfatickou stimulaci (Dr.Hauschek, H.Marquart).

 

Účinky reflexní terapie lymfatického systému

 

Pracuje se na obraze lymfatického systému na chodidle, jeho plosce a nártech, čímž se stimuluje, zprůchodnuje a čistí lymfatický systém.

Metoda upravuje rovnováhu v hormonálním systému a rovnováhu množství tekutin v jednotlivých částech těla.Má vliv na stres a emoce člověka, napomáhá vyrovnání a uklidnění, mohou se vyplavit potlačené emoce, způsobující somatická onemocnění. Nejúspěšnější je tato metoda u všech případů lymfodému a otoků.

Upravuje činnost srdce, ledvin, střev( výborná při chronické zácpě). Působí při dlouhotrvajícícha opakujících se zánětech, poškozené imunitě, po těžkých chorobách typu boreliozy, apod. Vynikající prostředek k pomoci při léčbě celulitidy, akné a při dalších potížích vzniklých zanesením organismu.

Návštěvnost
 Týden 656 
 Včera 84 
 Dnes
 Celkem 260238 
2016 © PiDi Soft |  Mapa stránek  |  Odkazy