Naše nabídkaNaše nabídka

MENU UŽIVATELEMENU UŽIVATELE


Bylinná parní lázeň Baobab

Bylinná parní lázeň Baobab je určena pro relaxační i rehabilitační procedury. Doporučuje se použit i před samotnou masáží nebo kosmetikou, kdy se používá pro prohřátí a uvolnění celého těla. Teplota uvnitř zařízení je do 45°C s maximální vlhkostí, kde dochází k napařování celého těla. Jedná se o velice relaxační a uvolňující proceduru. Procedura probíhá tak, že klient si lehne do "napařovacího" boxu (pozn.: hlava je mimo box) a nechá na sebe působit sílu páry promíchanou s bylinami.

V bylinné parní lázni Baobab je možné pocítit uvolnění napětí (nervové i svalové), vyčišťují se póry, dochází k celkové relaxaci, osvěžení, povzbuzení. Horká pára stimuluje krevní oběh, vyplavuje toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá překrvením osvobodit od pocitů únavy, stresů a depresí.

Při aplikaci páry obohacené o vonné silice léčivých bylin a tepla se čistí pokožka a podporuje její elastičnost.


Příznivé účinky bylinné parní lázně :

 • zlepšení struktury pokožky – zpevnění pokožky Bylinná parní lázeň Baobab
 • podpora tvorby nových buněk – regenerace těla
 • zvyšuje imunitu organismu
 • odstranění křečí a prohřátí svalstva
 • zmírnění bolesti pohybového aparátu
 • zlepšení krevního oběhu, regulující metabolismus
 • vyčištění pleti – omlazující vzezření
 • zvýšení pružnosti a tónusu tkání
 • stimulace endokrinního systému – poskytující prevenci
 • celkové uvolnění redukce hladiny stresu – relaxace
 • podpora hubnutí, udržování tělesné hmotnosti – optimalizace hmotnosti
 • poskytuje prevenci a zajišťuje zmírnění zdrav. potíží
 • sjednocuje tělo a mysl – bylinná inhalace, napařování

Parní lázně jsou horké lázně (40-55°C) s vysokou vlhkostí vzduchu (až 100%). Toto jedinečné klima působí blahodárně na lidský organismus. Hlavní rozdíl mezi klimatem v sauně a parní lázni je ve vlhkosti. Vzduch v sauně je suchý a může citlivé jedince dráždit. Např. pro astmatiky je zaručeně vhodnější pára než saunování. Prohřívání má na organismus pozitivní účinky. Parní lázně se i dnes aplikují v lázních a rehabilitačních zařízeních jako podpůrný prostředek při léčbě astmatu, dýchacích onemocnění, revmatismu, chrapotu, svalových onemocněních a poruchách prokrvení. Parní lázně celkově stimulují celý organismus. V parní lázni dochází k výraznému pocení. Prohřívání organismu má za následek aktivování detoxikačních procesů a spalování tuků, takže parní lázně jsou také výraznou podporou při hubnutí.


Bylinná parní lázeň

Inhalace páry - je výborným léčivým prostředkem při rýmě, zánětu průdušek, hrtanu, zánětu nosních dutin, bronchitidě a při zápalu plic. Vlhký vzduch rozpouští i silné vrstvy hlenu a zklidňuje bolestivá místa.Během inhalace páry se otevírají kožní póry, z pokožky se vyplavují nečistoty a bylinky působí na pleť regeneračně. Inhalací páry lze proto také využít i jako kosmetického prostředku při léčbě akné a různých kožních onemocnění.


Bylinná parní lázeň Baobab

 

POUŽITÍ BYLINNÝCH SMĚSÍ

 

NATURA

Uvolňující procedura, která přináší celkový pocit klidu. Díky eukalyptu je vhodná i při nachlazení. Silice z eukalyptu a borovice mají výrazné účinky na horní cesty dýchací.

Vhodná je při revmatismu a bolestech svalů, kloubů či hlavy.

Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku -100g

 

ANTISTRES

Lehká svěží procedura s oživujícími účinky, která pozvedne Vaši náladu. Je vhodná při pocitech psychického vyčerpání a celkové únavě, při vysokém krevním tlaku a hodí se pro citlivou a namáhanou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a kožních ekzémech. Kombinace citrónové trávy, meduňky a mořské soli Vám připraví dokonalý zážitek.Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku -100g

 

SWEET NIGHT

Osvěžující procedura, která na Vás bude působit silou deště provoněného bílými květy jasmínu.

Jasmínový květ povzbuzuje smysly, posiluje sebevědomí, zlepšuje náladu a působí jako afrodiziakum. Kombinace jasmínu, pomeranče a mořské soli výrazně zlepšuje krevní oběh.Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku -100g

CLEAN SKIN
Procedura bohatá na minerály a vitamíny A a E, které stimulují činnost buněk produkujících kolagen a elastan. Tím působí jako prevence proti stárnutí pokožky. Kromě toho má výrazné hydratační, zjemňující a vyhlazující účinky. Olivový list a  lněné semínko dodávají pokožce potřebnou hydrataci a  výživu. V kombinaci s mořskou solí se stává exklusivním pomocníkem při péči o Vaši pokožku. Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku - 100g

FRUIT COCTAIL
Procedura jemně čistící, zanechává na pokožce svěží a oslnivou vůni citrusových plodů.V kombinaci s měsíčkem lékařským a mořskou solí se stává koupelí zklidňující pokožku. Podporuje tvorbu nových tkání a tím urychluje hojení kůže, různé kožní záněty, menší poranění kůže, omrzliny, křečové žíly i některé typy ekzémů  Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku - 100g

DREAM
Romantická procedura, která osvěží i zklidní Vaše unavené tělo.Kombinace mořské soli, levandule a slézu maurského zklidňují psychiku a navozují uvolnění svalstva. Díky rozmarýnu je tato koupel vhodná pro osoba s nízkým krevním tlakem, má detoxikační účinky a výrazně posiluje imunitní systém. Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku - 100g

ORIENTAL Něžná procedura, která provoní Vaši pokožku růžovou vůní. Koupel regeneruje pleť a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Růžové okvětní plátky v kombinaci s mořskou solí ve Vás vyvolají pocit klidu a harmonie. Stává se luxusním zážitkem, který si příště nenecháte ujít. Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku - 100g

MAGIC POWER
Silná a účinná procedura nejen pro povzbuzení organizmu. Vaší pokožce dodá příjemnou přírodní vůni skořice, která voní po několik hodin.Právě díky schopnosti prohřát lidský organismus je skořice vhodná jako prevence proti nachlazení. V kombinaci s čajovníkem a mořskou solí, získáte ideální podmínky, které nejen, že zbaví tělo únavy a příjemně osvěží, ale navíc vyplaví z těla škodliviny, zlepší krevní oběh a doplní organizmu minerální látky.Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku - 100g

SEA BREEZE
Nostalgická procedura z heřmánku, který nejen provoní Vaši pokožku, ale zároveň dodá tělu příjemný pocit uvolnění a pohody a navodí atmosféru dětství. Květ měsíčku v kombinaci s mořskou solí působí protizánětlivě, redukuje vrásky a ochraňuje pleť proti budoucím příznakům stárnutí. Směs je vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.
Baleno: v nálevovém sáčku -100g

BRISK AIR

Příjemná, chladivá procedura, která navozuje pocit uvolnění, provoní Vaši pokožku.

Směs vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.

Baleno: v nálevovém sáčku – 100g

 

FREE BREATH

Tato směs bylin s mořskou solí působí hlavně na dýchací ústrojí. Působí antisepticky.

Směs vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.

Baleno: v nálevovém sáčku – 100 g

 

FIT STYLE

Opakovaná procedura nabízí možnosti snižování nadváhy v kombinací se správným stravovacím režimem.

Směs vyrobena z čistých přírodních surovin. Není použito žádných barviv ani aromat.

Baleno: v nálevovém sáčku – 100g

 

KONTRAINDIKACE – BYLINNÉ PARNÍ LÁZNÉ BAOBAB

Pro zdravý organizmus nepředstavuje ani dlouhodobější používání Bylinné parní lázně žádné nebezpečí.

Opatrnější používání zařízení je třeba volit, kdy je tělo oslabeno nemocí, za kontraindikaci, vyžadující konzultaci s lékařem je nutno považovat:

 • akutní zánět
 • Zhoubný nádor
 • poruchy štítné žlázy
 • diabetes
 • kožní alergie
 • těhotenství a menstruace

U klientů se zdravotními problémy a jsou-li vyššího věku se poraďtes lékařem.

Požívání jídla se doporučuje min. 30 minut před a po bylinném napařování.

 

Pokud se klient cítí nepříjemně, má divný nenormální pocit, zastavte okamžitě užívání.

Přerušte proceduru pokud se klient třese, má bolesti hlavy, pocit nevolnosti, zvracení.

Návštěvnost
 Týden 620 
 Včera 66 
 Dnes 65 
 Celkem 374083 
2016 © PiDi Soft |  Mapa stránek  |  Odkazy