Naše nabídkaNaše nabídka

MENU UŽIVATELEMENU UŽIVATELE


Úvodní stránka

velikonoce 2021

 

12.2.2021

Naši milí,

tak nám padl nouzový stav. Bohužel, zatím nevíme co přesně to pro otevření studia znamená. Není jisté, co nám ještě vláda do pondělí přichystá, takže si nejsem jistá, jestli opravdu můžeme příští týden "normálně" otevřít. Vzhledem k tomu, že v příštím týdnu probíhají v Ostravě jarní prázdniny, bych tedy příští týden nechala zatím jako "testovací" a uvidíme co se bude dít. Nerada bych totiž v pondělí studio otevřela a třeba za dva dny ho opět zavírala. Prosím tedy o trpělivost. Děkuji za pochopení a přeji krásný víkend a užívejte sněhu!
Snad již brzy Na cvičenou! Marie

Vítejte,

máte chuť něco pro sebe udělat a zacvičit si, ale posilovna nebo fitness centrum Vás neláká? Tak právě pro Vás jsme tady a rádi Vás přivítáme v našem rekondičním studiu v Ostravě - Porubě.

Nabízíme rekondiční cvičení pro všechny věkové kategorie. Efekt jedné cvičební hodiny na stolech odpovídá 2 hodinám cvičení v posilovně nebo cvičení na zemi, ovšem bez potu a velké námahy.

Pro intenzívní spalování a formování postavy jsou pro vás připraveny dva Vacu Space Thermy.

Příjemnou a účinnou relaxaci nabízí parní lázeň Baobab a přístrojová lymfodrenážní masáž rozproudí váš lymfatický systém.

Samozřejmostí pro nás je individuální přístup k zákazníkovi a jistě také oceníte příjemnou atmosféru.

Těšíme se na Vás!

TM - Wellness studio Ostrava, kavitace, liposukce, rekondiční cvičení, bodyroll, vacutherm

Návštěvnost
 Týden 606 
 Včera 104 
 Dnes 16 
 Celkem 328440 
2016 © PiDi Soft |  Mapa stránek  |  Odkazy