Naše nabídkaNaše nabídka

MENU UŽIVATELEMENU UŽIVATELE


Úvodní stránka

Naši milí klienti, na Vaše četné dotazy ohledně otevření...
Situaci pro otevření bedlivě sledujeme. Nicméně si po začátku tohoto týdne, kdy situace vypadala, že snad v pondělí 30.11. bychom mohli znovu otevřít myslím, že toto asi nenastane. Pokud sleduji zprávy, tak se začínají znovu objevovat zprávy typu: "čísla nevypadají dobře atd." Takže uvidíme co naše vláda pustí a co ne.
Nicméně pokud by se opravdu v neděli 29.11. ve 22:00 milostivě rozhodli, že "MOŽEM", tak bychom otevřeli, od úterý 1.12. ať začínáme od prvního a ne posledního dne v měsíci. Snad toto pochopíte. A pokud by tedy otevření proběhlo, budeme muset k naší nevoli, objednávat, protože na naši plochu se vejde pouze 5 lidí + 1 obsluha. I přesto, že část prostoru je oddělena, ale bohužel nařízení si toto žádá.
Sledujte tedy prosím naše stránky, o změnách vás budeme co nejrychleji informovat. Krásný den přeje Marie
Vážení klienti,

vzhledem k novým vládním nařízením, jsme nuceni od čtvrtku 22.10.2020 TM Studio dočasně uzavřít. Permanentky zůstávají v platnosti a budou prodlouženy po dobu uzavření.

Děkuji za pochopení a snad brzy opět ”Na cvičenou!” Vaše TM Studio


 

OD 1.10.2020 U NÁS MŮŽETE PLATIT KARTOU!


 

Vítejte,

máte chuť něco pro sebe udělat a zacvičit si, ale posilovna nebo fitness centrum Vás neláká? Tak právě pro Vás jsme tady a rádi Vás přivítáme v našem rekondičním studiu v Ostravě - Porubě.

Nabízíme rekondiční cvičení pro všechny věkové kategorie. Efekt jedné cvičební hodiny na stolech odpovídá 2 hodinám cvičení v posilovně nebo cvičení na zemi, ovšem bez potu a velké námahy.

Pro intenzívní spalování a formování postavy jsou pro vás připraveny dva Vacu Space Thermy.

Příjemnou a účinnou relaxaci nabízí parní lázeň Baobab a přístrojová lymfodrenážní masáž rozproudí váš lymfatický systém.

Samozřejmostí pro nás je individuální přístup k zákazníkovi a jistě také oceníte příjemnou atmosféru.

Těšíme se na Vás!

TM - Wellness studio Ostrava, kavitace, liposukce, rekondiční cvičení, bodyroll, vacutherm

Návštěvnost
 Týden 483 
 Včera 69 
 Dnes 28 
 Celkem 317489 
2016 © PiDi Soft |  Mapa stránek  |  Odkazy